Informujemy, że w dniach 1-3 maja Muzeum będzie nieczynne.

Muzeum za 1 zł dla osób z niepełnosprawnościami i ich opiekunów zamieszkałych na terenie Województwa Mazowieckiego.

Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie zaprasza osoby z niepełnosprawnościami z Województwa Mazowieckiego oraz ich opiekunów do wizyty w Muzeum za symboliczne „1 zł” w ramach programu „Wsparcie osób z niepełnosprawnościami na Mazowszu”. W celu uczestnictwa w programie należy posiadać wypełniony druk oświadczenia o miejscu zamieszkania na terenie Województwa Mazowieckiego (do pobrania) oraz ważną legitymację osoby niepełnoprawnej wydaną przez właściwy miejscowo powiatowy/miejski zespół do spraw orzekania o niepełnosprawności zgodnie ze wzorem wskazanym w rozporządzeniu Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 15 lipca 2003 r. w sprawie orzekania o niepełnosprawności i stopniu niepełnosprawności.

Jednocześnie informujemy, że w soboty wstęp do Muzeum jest bezpłatny.

Szczegółowy regulamin programu oraz wzory dokumentów do pobrania: