Informujemy, że w dniach 1-3 maja Muzeum będzie nieczynne.

Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie wraz z firmą Mieszko zapraszają na Muzealne Lato w Mieście z Zozolami!

Zapraszamy wszystkich do Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie, gdzie czeka moc atrakcji, ciekawostek i niezapomnianych chwil. Kolekcja oryginalnych pochodni olimpijskich, sprzęt sportowy czołowych Polskich zawodników oraz sportowe trofea, puchary i medale czekają na Twoja wizytę!

W czasie wakacji Muzeum jest czynne codziennie z wyjątkiem poniedziałków; od wtorku do piątku w godzinach 9.00-17.00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 10.00-17.00. Ostatnie wejście o godzinie 16.30. W soboty wstęp bezpłatny.

Dla wszystkich dzieci odwiedzających Muzeum firma Mieszko przygotowała słodkie upominki!

Wszystkie dzieci zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Moja wymarzona podróż z Zozolkiem”. Regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej Muzeum pod adresem: http://www.muzeumsportu.waw.pl/wystawy/wydarzenia/376-regulamin .

Do wygrania cenne nagrody!

Zapisy na spotkania, warsztaty i zwiedzanie pod nr. tel. 22 560 37 86.

W trakcie „Lata w Mieście” Muzeum zaprasza grupy zorganizowane na następujące atrakcje:

1. Spotkania tematyczne:
  • W zaczarowanej krainie pięciu kółek (dzieci 3-5 lat)
  • Od celeryferu do górskiego roweru (dzieci 3-5 lat)
  • Nasze podróże, czyli jakimi środkami transportu podróżujemy (dzieci 6-8 lat)
  • Jedziemy na Igrzyska Olimpijskie (dzieci 6-8 lat)
  • Antyczna Grecja, ojczyzna sportu edukacji i sztuki (młodzież 12-18 lat)
  • Średniowieczne turnieje rycerskie a zasady fair play (młodzież 12-18 lat)
  1. Warsztaty:
  • Pochodnia olimpijska (dzieci 6-8 lat)
  • Sherlock Holmes w Muzeum (dzieci 9-11 lat)
  • Anatomia sportu (młodzież 12-18 lat)
  • Fizyka w sporcie (młodzież 12-18 lat)
  1. Zwiedzanie tematyczne.
  1. Osoby indywidualne zapraszamy na zwiedzanie z audioprzewodnikiem.

Firma Mieszko jest oficjalnym partnerem Muzealnego Lata w Mieście z Zozolami