Informujemy, że w dniach 1-3 maja Muzeum będzie nieczynne.

Totalizator Sportowy - Partner Strategiczny Muzeum
Z przyjemnością informujemy, że kontynuujemy współpracę z Totalizatorem Sportowym właścicielem marki LOTTO w obecnym i przyszłym roku.

Nasz Partner Strategiczny otrzymał również tytuł Głównego Mecenasa obchodów 70-lecia Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie. Zapraszamy do śledzenia naszych aktywności.

Totalizator Sportowy jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i zasłużonych polskich spółek. Działa nieprzerwanie od ponad 65 lat.

Spółka powstała by gromadzić środki, z których finansowano remonty i budowy obiektów oraz urządzeń sportowych. Później do zadań Totalizatora Sportowego doszło też przekazywanie funduszy na szeroko rozumianą kulturę narodową. Dziś spółka jest jednym z najważniejszych filarów wspierających te dwie dziedziny życia społecznego.