Informujemy, że w dniach 1-3 maja Muzeum będzie nieczynne.

Wystawa „Formuła na zdjęcia”
Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy „Formuła na zdjęcia”! Odbędzie się on już w ten piątek, 23 lutego, o godz. 17.

„Formuła na zdjęcia” to wystawa fotografii Jakuba Porzyckiego, laureata Grand Prix 2023 Polskiego Konkursu Fotografii Sportowej w kategorii fotografów zawodowych. W ostatnich miesiącach był on kilkakrotnie akredytowany jako fotoreporter podczas wyścigów Formuły 1, którymi interesuje się od dziecka.

Wstęp wolny!!!

Jakub Porzycki - laureat Grand Prix 2023 Polskiego Konkursu Fotografii Sportowej w kategorii fotografów zawodowych.
Urodzony w 1995 roku, mieszka w Krakowie. Fotoreporter Gazety Wyborczej, współpracuje także z agencjami NurPhoto i Anadolu. Absolwent dziennikarstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Fotografuje głównie bieżące wydarzenia społeczne, polityczne czy sportowe, ale w codziennej pracy wykonuje też inne zdjęcia, których w danej chwili potrzebują media.

logotypy partnerów i sponsorów